Konec prázdnin, bezpečně do školy!

01.09.2012 21:05

U příležitosti zahájení nového školního roku uspořádal dne 31.8.2012 Sbor dobrovolných hasičů Liberec - Sever, Tým bezpečnosti silničního provozu Libereckého kraje, Uber plyn, oblastní spolek Českého červeného kříže Liberec, regionální zastoupení BESIP Ministerstva dopravy, autoškola RS Prima a firma Brzák sport den plný soutěží a zábavy. Celá akce se konala na dětském hřišti v Liberci Růžodole I, kde byly pro všechny příchozí připravené stanoviště s úkoly týkajícími se provozu na pozemních komunikacích, povinného vybavení jízdních kol, poskytování první pomoci, používání autosedaček a v neposlední řadě bylo nutné i překonání překážkové dráhy na jízdním kole.

Do soutěží o hodnotné ceny v podobě jízdních kol, koloběžek a přileb se s ohledem na vytrvalý déšť přihlásilo pouze 35 dětí, které organizátoři rozdělili dle data narození do tří kategorií.

Akce se dle rozjasněných dětských tváří patrných při předávání cen až na nepřízeň počasí a malou návštěvnost povedla a organizátoři již přemýšlí o druhém ročníku.

Celá akce by nemohla být uspořádána bez pomoci sponzorů a partnerů, kterým tímto děkujeme a těšíme se na další spolupráci.